Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2

Zakazane Bractwo czyli Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2


#1 2009-02-09 11:17:44

pajakus

Guru

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 35
Punktów :   

????????????????????????

xxx :: 11:13:39
sekta wraca
pajak :: 11:13:43
??
pajak :: 11:13:55
nic mi o tym nie wiadomo
xxx :: 11:13:56
tylko musze nazwe klanu zmienic hehe
xxx :: 11:14:23
nom ja Elltharis mahero taru larh osa
xxx:: 11:14:45
zara mahero napisze do ciebie
xxx :: 11:15:09
wszedl bys do gry i przekazal lidera elltharisowi
xxx :: 11:15:23
jeszcze dzis postaramy zmienic nazwe
xxx :: 11:15:31
i milo by bylo jak bys tez wrocil
xxx :: 11:15:45
staram sie tez przekonac larda

Offline

 

#2 2009-02-09 12:00:16

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

*Unosi brew* Wiecie co? To nie poważne... Rozłazicie się gdzie chcecie a szacunek do naszego czasu? do naszej pracy? Na Valdaronie zrobiliście cyrk odchodząc, a ja oddałam wszystko co miałam przyjaciółce i kilku osobom. Nie chce mi się wracać do tego bagna tylko dlatego że lubicie bić Vis.


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

#3 2009-02-09 12:04:20

Naeri

Wyznawca

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 30
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Ja tego nie zamierzam komentować. To nie wymaga komentarza.

Offline

 

#4 2009-02-09 12:15:17

Osa

Radny

6583021
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

ze niby Osa???? ja nic o tym niewiem...... wg mnie to jest pojebane.......


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268561280

Offline

 

#5 2009-02-09 12:17:58

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Ja, Naeri, Lad zostajemy! Osa nawet o niczym nie wie.. i nie po to tyle koksał aby teraz sobie stąd iść...


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

#6 2009-02-09 12:21:02

Osa

Radny

6583021
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

dokladnie... i nie tyle ze koksal, a koksaniem zbieral kase..... mam to gdzies czy tam ktos gada ze ja wracam... jerold ma wszystko do mojej postaci i jak chce moze se nia grac ja teraz jestem na Aurorze i tutaj zostaje.... zmieniajac serwy do niczego nie dojdziemy....

Pozdro Osa


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268561280

Offline

 

#7 2009-02-09 12:37:29

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

A ja bym prosiła was abyście pomyśleli że przekonując inne osoby do powrotu robicie nam - sekcie krzywdę tutaj bo tracimy klanowiczy.


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

#8 2009-02-09 12:38:37

Lardherr

Radny

1898157
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: ????????????????????????

A po drugi do czego mamy wracac nie mamy nic a od zera znowu mi sie nie chce zaczynac. Wszyskie nasze rzeczy zasilily magazyn przedwiecznych. ja nie zamierzam sie stad ruszac

Offline

 

#9 2009-02-09 12:52:16

Mahero

Radny

7320463
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

ja nie wiem co drum wymyslil ja sie pod tym nie podpisuje (z tego co z nim gadalem to chcemy z sekty zrobic po zmianie nazwy klanu, klan neutralny i grac swoim tepem) ja wracam na valdarona bo tu jest nudno gra to ma byc przyjemnosc a narazie tutaj jej nie widze. pisalem w innym poscie ze wracam na valdarona. fundnolem wam CH w wiekszosci i macie lekkiego talluma w ktorym biega teraz tusewo tez nie mam juz Mahera bo oddalem go lothianowi za lothiana tutaj.

tutaj mam ciagle DC lagi itp valdaron jest czysty od tego typu szalenst
Taaru ofiarowal mi swojego kamaela i nim bede krasc dysze na valdaronie


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268549985

Offline

 

#10 2009-02-09 13:17:37

Osa

Radny

6583021
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

z powodu lagow i DC odchodzisz z serwa? z tego co slyszalem to lagi sa spowodowane pracami nad serwem... mi to nie przeszkadza ten serw i tak nie jest nastawiony na MEGA SUPER UBER KOKS tylko na klimat a w pogadywaniu lagi nie przeszkadzaja.... a co do mahero hmmm.... to jakbym tutaj dal ci seta S gralbys z nami? z tego co przeczytalem wracasz na wladka juz na gotowo.... kamael 6x itd.... wina DC i lagow niekoniecznie musi byc od strony serwa... moze twoj net? na valdku duzo razy mialem DC lagi itd. a jakos gralem... a przenioslem sie tutaj ze wzgledu na to ze tutaj poszli qmple z SEKTY pomyslalem ze co mi szkodzi jak przeszla zgrana ekipa szybko do czegos dojdziemy.... a tu co? paru ludzi skacze z serwa na serwer i gowno z tego beda miec... i wkurwia mnie zachowanie typu: "chodzcie na ten serwer bo jest klimat rygor i calkiem nowy...." a po tygodniu: "ej ludzie tu sa lagi ja tu niebede grac bo nie wytrzymuje.... wracam na tamten serwer" po kilku tygodniach: "boze ale na tamtym serwerze sie wszystko zjebalo... ludzie lataja w S pk na kazdym kroku... za dotacje juz mozna wszystko...."

i powiem wam jak wrocicie na valdka to bedziecie pitkami... a czemu? bo tam juz niema sekty... jak zrobicie nowa to sie zblaznicie.... co z tego ze dostaniecie postacie 60+ jak i tak gowno nimi zdzialacie? a to dlatego ze najlepsi ludzie tutaj zostaja bo chca cos osiagnac a nie przychodzic na gotowe.... a moze to ten manor w aden dla wszystkich? niewiem jebie mnie to....

tyle odemnie

pozdro Osa


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268561280

Offline

 

#11 2009-02-09 13:49:15

Mahero

Radny

7320463
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Osa ja nie mam teraz czasu za bardzo na granie i chce sobie pograc zrobiles sobie postac ktora sie najszybciej koksa ja zrobilem postac ktora zawsze chcialem grac (mahero jako 1 byl berserkerem ale przez to ze skile nie dzialay zmienilem profesje) i ja latam juz w secie B ktorego sobie sam kupilem ty w C dotego mam juz seta A  ktory by mi wystarczyl na dlugo wszytsko tu na aurorze mam czego mi potrzeba oprucz zgrania bo ja go nie widze Wiec jak juz gadalem w innym poscie "Jak mam grac sam to wracam na valdarona i tez bede se grac sam bo mi lepiej chodzi tamten serwer"

a co do Sekty na valdaronie juz nigdy jej nie bedzie chce tylko zrobic to co bylo na poczatku zamierzone (harlekiny mialy byc tylko forma przejsciowa gdyby artaliego nieodbanowali to bysmy dalej trzymali sie planu A i grali na valdaronie) zmienic nazwe klanu i nasze nicki i stworzyc nowy klan

Ja was nie naklaniam do powrotu przeca tylko informuje ze nie bede tu grac i ze JA wracam

mi osobiscie Vis Maior wisi miedzy nogami chce sobie spedzac przyjemnie czas przy kompie w wolnych chwilach


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268549985

Offline

 

#12 2009-02-09 14:30:06

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

brak współpracy jest widoczny w końcu na swój set pracowałam tylko ja, Naeri i Lad. Czy to powód by opuszczać klan? nie lepiej postarać się by go poprawić?

Teraz gdy już mam calutki B mogę pomóc łatwiej w innych rzeczach, obecnie to będą 2 zbroje bw. Według mnie to pójście na łatwiznę.

Brak nam tu Ciebie Szami przede wszystkim, czemu tak rzadko jesteś? jak możesz daj mi lidera klanu - zajmę się questem na 5 lvl klanu.


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

#13 2009-02-09 14:41:55

Mahero

Radny

7320463
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

jakie pujscie na latwizne jak ja w Sektena aurorze  wsadzilem mahera na valdaronie nie mam nic na valdaronie ale lepiej mi sie tam gra i to nie jest wina Neta bo neta mam dobrego i na valdku mi smiga bez zarzutu


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268549985

Offline

 

#14 2009-02-09 14:47:38

Osa

Radny

6583021
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Mah dzieki Nae i Lothowi biegam w szatach B bylem im dluzny sporo kasy splacilem dlugi i kase daje cala do klanu... (zostawiam pare groszy na pociski i tp)... a jezeli chodzi o postac.... to nie kierowalem sie tym co szybciej koksa... tylko Szam mi powiedzial ze niemoge zrobic se SRa wiec zrobilem SH chcialem sprobowac jak mi pujdzie magusem.... i doszedlem do wniosku ze szybko sie kase zbiera i utrzymanie postaci mniej kosztuje.... uwierz ze jakbym mogl to teraz zrobilbym SRa ale niebede mogl byc w sekcie bo to wykracza z zalozeniami historii l2 i serwa... (elfy i mroczniaki sa wrogo nastawieni do siebie)... a ze SH mi sie udalo wykoksac to teraz koksam nim lekarzy (w miare mozliwosci i checi z ich strony). Chetnie bym z toba pogral w L2 ale na aurorze bo dla mnie waldek to juz jest przeszlosc...


jak to mowia "NIE WCHODZI SIE DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI"


pozdrawiam i zycze szczescia na valdku

Osa


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268561280

Offline

 

#15 2009-02-09 15:11:04

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

czasem zginiesz od laga ale to nie koniec świata, zostańcie z nami i nie marudzcie


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomatologia10.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.dmt.pun.pl www.hojda-ots.pun.pl www.bigbang.pun.pl