Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2

Zakazane Bractwo czyli Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-14 11:41:47

Hroghter

Radny

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Nowy Sojusz ? czy Stary

wiec zaczne tak. nie zabardzo mi odpowiada ten obecny sojusz. nie mamy z nigo zadnego pozytku. nie wiem czy chcecie stwozyc Nowy Sojusz o NAzwie "Feniks". czekam na wypowiedzi. moze uda sie cos skrecic by bylo i pozyteczne i wiecej ludzi moglo "wspolnie" polowac . w tym sojuszu jak narazie procz CS nic wiecej razem nie robimy wiec po co ciagnac go jezeli sa inne klany co by poszly na Reke ipolowanie i inne rzeczy wspolnie by szlo zrobic. moze jakies teatrzyki,rb mlode itp.

Offline

 

#2 2009-03-14 12:12:23

Lardherr

Radny

1898157
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: Nowy Sojusz ? czy Stary

Ja powiem tak ten sojusz nie ma racji bytu ale szczerze mowiac to piratow nawet polubilem, a drakonikus nalali na wszystko. Jest tak a nie inaczej bo dowiedzialem sie dzisiaj waznej rzeczy odnosnie piratow. Duzo ludzi od nich odeszlo, a ci co zostali nie loguja sie z jednej prostej przyczyny, Klanu lizona. Nikt z nimi nie moze handlowac, nikt im nie moze pomagac, sa zabijani jak tylko sie pojawia, a wojny miedzi ich klanami nie ma. Nowy sojusz to prawda by sie przydal to prawda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoon.pun.pl www.cs-gumis.pun.pl www.zielonki-rzyczyska.pun.pl www.aklasalublin.pun.pl www.bigbang.pun.pl