Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2

Zakazane Bractwo czyli Sekta na serwerze Aurora gry Lineage2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2009-02-09 15:20:37

Amandar

Wyznawca

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: ????????????????????????

ja zbyt czesto ostatnio nie gram ale zostaje na Aurorze jakby kogos to interesowalo

Offline

 

#17 2009-02-09 15:30:24

Mahero

Radny

7320463
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Dobra zostaje niech wam bedzie ale poddaje sie dymisji z rangi Radnego bo i tak moje slowa tu nic nie znacza i nie chce brac potem za to odpowiedzialnosci =\


PS. wisze Naeri 2kk wiec nie moge tak poprostu zniknac


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268549985

Offline

 

#18 2009-02-09 17:27:03

Kocica

Wyznawca

Skąd: Postać: Kaitlin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 43
Punktów :   

Re: ????????????????????????

no wreszcie męska decyzja ^^


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." Nietzsche

Offline

 

#19 2009-02-11 17:13:20

Gantrah

Wyznawca

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 30
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Mahero. Jak chcesz moge Ci dać moją postać.
I wiesz jakby nie było znasz  Szamiego, Hroga, Detha ( nie wiem kto tam jeszce był na zjeździe).
Ja mogłem sobie grać na AL pewnie miałbym około 60 Warlocka ( tam  raty sa x5) Przyszedłem tu z waszego powodu.
Bo wiem, że niektórzy mnie nie lubią albo ich  denerwuje  ale jesteśmy rodziną i nie  bójmy sie tego przyznać. Za co umieraliśmy na  Valdku ? Dla tego, ze  Vis nas jechało ? Można było wyjść. Zostaliśmy bo  walczyliśmy dla siebie wzajemnie. Owszem  na   valdku można pograć.  Tam prócz Jerolda nikt nie został wporzadku. Orri wziął od nas itemki i już czmychnął  do Vis. Na Valdaronie rządzi  bezprawie   i to trzeba przyznać. Może Nith tam sprawdza i w ogóle  ale Artali  powie kilka słów Robertowi i on  zaraz to zrobi. Przecież to  bezsensu. Obiecuje zaprzestać  jakichkolwiek ataków na współklanowiczy.  Moge zorganizować jakiś fajny event.  Ale wszystko twoja sprawa wybierzesz  : Grać  z przyjaciółmi czy  grać  dla przyjemności. Długo pracowaliśmy, zeby wzajemnie sobie ufać. Wiesz ile gorzkich  słów usłyszałem od Hroga ? Czy Larda na początku ?


Ja Ci powiem, że DC i lagi  są  spowodowane złym ustawieniem serwera (katalogu).
Jak miałem ten stary ze strony to nic mi nie chodziło. Jak  dostałem od Larda i sam skonfigurowałem reszte chodzi  prześlicznie. Wejdź na IRC i zagadaj  do  Kedholda czy  Hicia  oni naprawde znają  sie na swojej robocie pewnie Ci  doradzą i  skonfigurują system.

@UP:UP

Jesli chcesz spałce Twój dług.

Ostatnio edytowany przez Gantrah (2009-02-11 17:14:21)

Offline

 

#20 2009-02-11 20:25:13

Mahero

Radny

7320463
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: ????????????????????????

Mahero napisał:

Dobra zostaje niech wam bedzie ale poddaje sie dymisji z rangi Radnego bo i tak moje slowa tu nic nie znacza i nie chce brac potem za to odpowiedzialnosci =\


PS. wisze Naeri 2kk wiec nie moge tak poprostu zniknac

looknij na date??


http://www.lineage2aurora.com/panel/gd.php?c=0-268549985

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dmt.pun.pl www.mamjuzdosc.pun.pl www.hojda-ots.pun.pl www.bigbang.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl